biuro podróży

Nasze biuro:
ul. Ozimska 26/2, Opole
tel. 0 77 42 32 833
O nas Praca Oferta Kontakt

Nadbałtycka przygoda - wygraj wycieczkę

Napisz dlaczego kochasz podróże

Konkurs trwa do 15 sierpnia 2014r.
Konkurs dziennikarski

Almatur Opole zaprasza wszystkich klientów do wzięcia udziału w konkursie podróżniczym. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zakupić miejsce na wycieczce "Nadbałtycka przygoda" i wysłać do nas odpowiedź na pytanie "Dlaczego kochasz podróże?". Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona miejscem na wycieczce Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia - Nadbałtycka przygoda.

Zapraszamy!
Dla Kogo?

Konkurs jest skierowany do wszystkich klientów Almaturu, którzy wykupili miejsce na wycieczce Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia - Nadbałtycka przygoda i wysłali odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest jedno miejsce na wyciecze Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia - Nadbałtycka przygoda". Odbywającej się w terminie 06.09-13.09.2014.

Nadsyłanie prac

Odpowiedzi na zadanie konkursowe powinny być przesyłane na adres email: konkurs@almatur.opole.pl. Oprócz odpowiedzi na zadanie konkursowe, prosimy również o przesłanie imienia i nazwiska, adresu, oraz numeru rezerwacji na imprezę "Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia - Nadbałtycka przygoda. Prace konkursowe można nadsyłać od 10 lipca do 15 sierpnia 2014r. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane w serwisie www.almatur.opole.pl

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu można pobrać tutaj.

Plakat

Plakat informacyjny o konkursie można pobrać tutaj.


Copyright © 2007 Almatur-Opole Sp. z o.o.