phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Klub Urwisa Polska

Zakopane - Klub Urwisa kolonia z artystyczną duszą

Kod: BPOZ


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
7-11
Termin:
25.07 – 04.08.2019
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

1 399 zł

REZERWUJ

Trasa:
Zakopane

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Zakopane - Klub Urwisa kolonia z artystyczną duszą
25.07 - 04.08.201911 dniod 1 399 zł
05.08 - 15.08.201911 dniod 1 399 zł

Zakwaterowanie: 10 noclegów

Wyżywienie: całodzienne -3 posiłki oraz podwieczorek w stołówce pensjonatu, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Zapewniamy uczestnikom dostęp do wody pitnej na terenie pensjonatu.

Transport: autokar turystyczny( autokar do dyspozycji grupy podczas trwania kolonii).

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A).

Opieka pedagogiczna oraz realizacja programu

Zakopane - Klub Urwisa z artystyczną duszą 7-11 lat

Szanowni Rodzice,

zapraszamy Wasze dzieci na niezwykłe kolonie, gdzie wędrówki górskie połączymy z zabawą i szaleństwem w parkach wodnych w przepięknej scenerii Tatr. Podczas kolonii opiekę nad Państwa dziećmi sprawować będą doświadczeni, kreatywni i odpowiedzialni wychowawcy. Największą atrakcją będzie pobyt w Termach Chochołowskich, Tatralandii i Popradzie.

Wybierzemy się do Tatralandii – jednego z największych parków wodnych na Słowacji, gdzie będziemy szaleć w kompleksie basenów termalnych ze zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami.

Odwiedzimy świat termalnych wód, zabawy i relaksu w Aquacity w Popradzie – 7 basenów z licznymi atrakcjami: siedzenia ze strumieniami wodnymi, gejzery, wodne jaskinie, tunele i kręcone zjeżdżalnie wodne dostarczą dzieciom niezwykłych wrażeń i emocji.

Natomiast w Termach Chochołowskich miłośnicy wodnych uciech będą mieli do dyspozycji liczne baseny z niesamowitymi atrakcjami takimi jak: rwąca rzeka, zjeżdżalnie, sztuczna fala, siatka wspinaczkowa. Na miłośników plażowania czeka piaszczysta plaża z leżakami. 

 

Podczas zajęć artystycznych poznamy:

Podstawowe techniki takie jak pastel, kredka czy farby wodne.

Z masy solnej, modeliny i plasteliny stworzymy wspaniałe rzeźby.

Biżuteria - wykonamy zawieszki, naszyjniki, bransoletki i korale. 

Scrapbooking – poznamy sztukę ręcznego tworzenia i dekorowania albumów, notesów i kartek okolicznościowych.

Quilling – za pomocą wąskich pasków kolorowego papieru stworzymy fantazyjne kompozycje.

Malowanie kamyków „od otoczaka do barwnego cudaka” - znalezione podczas wędrówek górskich kamyki przekształcimy w  małe cuda.

Wystawa – podczas finałowego pokazu zaprezentujemy wykonane prace.

 

Podczas górskich wędrówek zobaczymy Rusinową Polanę z przepięknymi widokami na Tatry oraz zwiedzimy Wiktorówki. Wybierzemy się do jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach – Doliny Kościeliskiej, gdzie zobaczymy skalny kanion- Wąwóz Kraków. Dotrzemy do Smoczej Jamy i przez chwilę poczujemy się jak odkrywcy tatrzańskich jaskiń. Wjeżdżając kolejką górską na Gubałówkę zobaczymy Zakopane u naszych stóp.

Ale to nie wszystko! Na dzieci czeka również…Zakopane: zaprosimy je na gwarne i kolorowe Krupówki, pokażemy Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, obiekty Skoczni Krokiew.

Odwiedzą również Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czeka na Nich mnóstwo atrakcji m.in. zobaczą interaktywną mapę Tatr, w technologii 3D obejrzą film, zintegrują się podczas różnych super ciekawych gier w multimedialnej Sali Odkryć.

Góralski folklor i tradycję  poznają podczas spotkania z gazdą. Nie zabraknie wspólnych tańców, góralskich przyśpiewek i dowcipów. 

Bez ograniczeń: gry i zabawy sportowe, konkursy, dyskoteki, ogniska, warsztaty plastyczne m.in., malowanie plenerowe i wernisaż prac.

Willa „Tatra” – nowy, kameralny pensjonat. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, TV, balkonami. Na parterze znajduje się sala jadalna, duża świetlica ze stołami do tenisa stołowego i grami zręcznościowymi oraz sala dyskotekowa. Na terenie obiektu: plac zabaw, boisko do siatkówki i zadaszona wiata na ognisko.

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.

Uczestnicy wszystkich obozów muszą posiadać ok. 30 EUR na bilety wstępu na Słowacji.

Należy zabrać ze sobą: paszport lub dowód, buty na wycieczki górskie, ciepły sweter, kurtkę nieprzemakalną, mały plecak, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy.

Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz o podpisaniu bagażu dzieci.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19,30.Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 7.30. Dojazd własny : przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19:00. Wyjazd nie później niż o  godz. 07:45.

Uwaga Nie znaleziono przystanków!