phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Komunikat Almaturu w sprawie wyjazdów młodzieżowych

Szanowni Państwo,

mimo chaosu informacyjnego, który towarzyszy zbliżającym wakacjom, wiele wskazuje na to, że kolonie i obozy będą mogły zostać zorganizowane. Niestety ciągle jeszcze zmuszeni jesteśmy czekać, aż odpowiednie Ministerstwa przygotują szczegółowe wytyczne dotyczące organizacji wyjazdów. Po przeanalizowaniu istniejących rozporządzeń dotyczących hoteli i obiektów noclegowych oraz komunikatów płynących z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Rozwoju, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu ostatecznych przygotowań do organizacji kolonii i obozów.

Rozumiejąc Państwa zaniepokojenie sytuacją postanowiliśmy wprowadzić następujące udogodnienia:

1. Zmiana terminu wybranego obozu lub kolonii bez ponoszenia dodatkowych kosztów i z zachowaniem promocji w której założona została pierwotna rezerwacja.

2. Dla kolonii i obozów młodzieżowych rozpoczynających się do 10.07.2020 włącznie, 5% koszty odstąpienia od umowy będą obowiązywały do 21 dni przed wyjazdem, a nie jak było do tej pory do 45 dni przed wyjazdem.

3. Dla samolotowych kursów językowych rozpoczynających się do 10.07.2020 włącznie, 25% koszty odstąpienia od umowy będą obowiązywały do 21 dni przed wyjazdem, a nie jak było do tej pory do 45 dni przed wyjazdem.

4. Dopłaty do całości ceny dla kolonii, obozów i kursów językowych powinny być dokonywane do 21 dni przed wyjazdem wyłącznie po ostatecznym potwierdzeniu wyjazdu przez organizatora.

Mamy nadzieję, że powyższe zmiany dadzą Państwu większy komfort w podejmowaniu decyzji o uczestnictwie w organizowanych przez Almatur imprezach.

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby bez zbędnej zwłoki dostosować się do wszystkich wytycznych, tak aby wypoczynek zorganizowany został w sposób bezpieczny i komfortowy. Pragniemy przy tym zauważyć, że wskutek obostrzeń część programów może zostać odwołanych, jeżeli zajdzie taka okoliczność zostaną Państwo o tym poinformowani, zaproponujemy także imprezy alternatywne.

Dziękujemy za wiele słów wsparcia, które przez ten trudny dla branży turystycznej czas otrzymaliśmy od Państwa, dodają nam one motywacji do dalszej pracy nad wyzwaniami czekającymi nas w nadchodzące wakacje.

Wasz Almatur