phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Półkolonie Opole 2022

Najmłodszych zapraszamy na półkolonie!

Od 2020 r. półkolonie zaczęły się cieszyć dużym powodzeniem wśród dzieci i rodziców naszego regionu! Już wkrótce wrzucimy ponownie naszej półkolonijne propozycje na lato 2022!

Różnica między kolonią a półkolonią jest tylko taka, że dzieci nie śpią w miejscu zabawy i odpoczynku, jednocześnie w niedalekiej odległości od domu mają okazję do zasłużonego relaksu oraz wielu pozytywnych wrażeń w gronie rówieśników. Półkolonie odbywać się będą w Krasiejowie i Przysieczy koło Opola.

JuraPark w Krasiejowie wszyscy Opolanie znają, ale dzieciom pobyt tam nigdy się nie znudzi, dzięki dużej ilości atrakcji zarówno edukacyjnych jak i rozrywkowych. Natomiast „Gościnna Zagroda” w Przysieczy to najpiękniejsze gospodarstwo agroturystyczne Opolszczyzny z ogromną stadniną oraz zagrodą zwierząt hodowlanych.

Na półkolonie gwarantowany jest codzienny dojazd z Opola. Dzieci otrzymują w ramach wyżywienia drugie śniadanie i obiad. Opiekę zapewni doświadczona kadra opiekunów i animatorów. Na miejscu czeka na nich moc atrakcji i kontakt z przyrodą – większość zajęć prowadzonych będzie na świeżym powietrzu. W wypadku deszczu są przygotowane zajęcia pod zadaszeniem.