phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki objazdowe Polska

Weekend w Energylandii i Krakowie z wyjazdem z Opola

Kod: OPEN


Miejsce wyjazdu:
Opole

289 zł 249 zł

Last minute 14% Last minute

REZERWUJ

Trasa:
Zator, Kraków

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Terminy i ceny

Cena nie objemuje:
Biletu do Energylandii w zależności od wieku i wzrostu bilet 1-dniowy (płatne przy rezerwacji):
129,00 zł - normalny od 140 cm
79,00 zł - ulgowy do 140 cm
Bezpłatnie - dziecko do 3 lat

- dopłaty do pokoju 1 os. - 50 zł/os.

- dopłaty do opieki dla dzieci 12-18 lat, jadących samodzielnie

Dzieci kwaterowane są według wieku. Opiekun w osobnym pokoju. W trakcie pobytu w Energylandii, będącej terenem zamkniętym, są organizowane co jakiś czas zbiórki w określonych miejscach oraz opiekun jest w kontakcie telefonicznym z podopiecznymi. Podczas wycieczki Krakowie, gdy nie odbywa się zwiedzanie dzieci z opiekunem przebywają w okolicach Rynku, gdzie mają czas na zjedzenie obiadu czy zakup pamiątek.
 

Kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy muzealni. Koszt – ok. 50 zł (zbierane przez pilota w autokarze).

 


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Polska - Weekend w Energylandii i Krakowie z wyjazdem z Opola
26.09 - 27.09.20202 dniLast minute 14% 289 zł 249 zł Rezerwuj

Program

Zakwaterowanie:
1 nocleg w hotelu 3* w Krakowie lub okolicach. Pokoje 2 lub 3/ 4 os. (dla rodzin) z łazienkami, TV.
Wyżywienie:
1 śniadanie i 1 obiadokolacja
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Transport:
Mikrobus lub autokar turystyczny.

Realizacja programu turystycznego oraz opieka pilota.

• Całodniowe szaleństwo w największym parku rozrywki w Polsce • Starówka w Krakowie oraz podziemia Rynku • Wawel ze smokiem

1 Dzień:
Wyjazd 7.30 z Opola do Zatoru, gdzie mieści się największy w Polsce park rozrywki – Energylandia! Zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych ma na terenie 35 ha do zaoferowania ponad 80 atrakcji. Bajkolandia – to spełnienie dziecięcych marzeń o wkroczeniu do świata baśni; strefa familijna – to miejsce idealne dla całych rodzin, w tym wioska wikingów czy dom strachów, zaś strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem dostarczającym maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Dla lubiących wodne rozrywki polecamy tropikalną wyspę Water Park, z największym na świecie Speed Water Coaster, a dla kochających fantastykę, jaką jak w Wiedźminie lub Władcy Pierścieni polecamy Smoczy Gród. To tam znajduje się również najwyższy wooden roller coaster – Zadra. Czas umilą również różnego rodzaju show, odbywające się na specjalnych scenach czy kino 7D. Po całym dniu zabawy przejazd na nocleg w Krakowie. Obiadokolacja.

12.09. Na terenie Energylandii organizowany jest Oktoberfest  – święta entuzjastów pysznego picia, jedzenia, dobrej zabawy a w szczególności wszystkich fanów bawarskich klimatów!

26.09 - Złota Polska Jesień - teren Energylandii jest bajecznie przystrojony kolorami jesieni w pięknych aranżacjach oraz są organizowane specjalne pokazy show!

 

2 Dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Rozpoczęcie poznawania jednego z najstarszych miast Polski, jej drugiej stolicy od Kopca Kościuszki, usypanego na cześć bohatera narodowego w latach 1820-23, gdzie znajduje się obecnie muzeum z wystawą figur woskowych, uwieczniających największych artystów i polskich bohaterów. Z kopca roztacza się piękny widok na miasto Krakusa. Następnie przejazd do samego serca Krakowa: Barbakan, Brama Floriańska, Rynek Główny z Sukiennicami, kościołem Mariackim. Poznawanie tajemnic podziemnego Krakowa podczas wycieczki z przewodnikiem kilka metrów pod płytą rynku. Czas wolny na obiad i kawę oraz odpoczynek na Rynku lub Krakowskich Plantach. 
Dla chętnych tego dnia jest darmowy wstęp do Muzeum w Sukiennicach – Galeria Sztuki Polskiej XIX w. (obrazy Jana Matejki, Jacka Malczewskiego, Henryka Siemiradzkiego, Artura Grottgera i wielu innych) oraz odnowionego i w tym roku ponownie otwartego Muzeum Książąt Czartoryskich (możliwa konieczność wcześniejszej rezerwacji).
Kontynuacja spaceru na Wawel, zwiedzanie Katedry Wawelskiej oraz przejście przez Smoczą Jamę i spotkanie w cztery oczy ze smokiem wawelskim. Relaks nad Wisłą i droga powrotna do Opola. 

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu 3* w Krakowie lub okolicach. Pokoje 2 lub 3/ 4 os. (dla rodzin) z łazienkami, TV.

Informacje dodatkowe

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Zarówno w parku rozrywki jak i w muzach wprowadzone są odpowiednie zasady bezpieczeństwa oraz poszczególne wytyczne, których należy przestrzegać. Prosimy o zabranie ze sobą maseczki oraz płynu do dezynfekcji. W Energylandii dozowniki z płynem są też dostępne w wielu miejscach oraz przeprowadzana jest częsta dezynfekcja atrakcji. 

 

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Opoleplaceul. 1 Maja 41, parking na rogu ulic 1 Maja i Dubois (wjazd na parking od ul. 1 Maja)07:300,00 zł

Trasa