phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Kolonie i obozy Polska

Pogorzelica - obóz Bałtyckie Aquaparki

Kod: OPOP


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
8-17
Termin:
12.08 – 22.08.2020
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

1 799 zł

REZERWUJ

Trasa:
Pogorzelica

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Pogorzelica - obóz Bałtyckie Aquaparki
12.08 - 22.08.202011 dniod 1 799 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane przez kelnerów do stolików, z możliwością dokładek. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Uwzględniając czas podróży prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napoi w trakcie podróży.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i ratownika na plaży. Realizacja programu.

Bałtycka przygoda Bałtyckie Aquaparki (8-17 lat) Pogorzelica to miejscowość położona w starym sosnowym lesie, który czyni ją miejscem baśniowym. Ośrodek Wypoczynkowy Komandor jest położony na powierzchni 3,2 hektara. Odległość od plaży to zaledwie 500 metrów. Na plaży zapewniamy opiekę ratownika wyłącznie dla grup zakwaterowanych w ośrodku. Dzięki położeniu i własnemu ratownikowi wypoczynek na plaży limitowany jest jedynie ograniczeniem czasowym potrzebnym na realizację innych zajęć. Ponadto uczestnicy zrealizują nasz bogaty program turystyczny.

Dla fanów kąpieli przygotowaliśmy ekstremalnie wodny obóz. Oprócz plażowania i morskich kąpieli zaplanowaliśmy aż 3 wizyty w różnych parkach wodnych. Wybierzemy się do Aquaparku Helios w Ustroniu Morskim, Aquaparku Millenium w Kołobrzegu oraz na Baseny Sandra SPA w Pogorzelicy. Ponadto w programie aż 2 wycieczki autokarowe do najbardziej znanych nadmorskich miejsc. Kołobrzeg – zwiedzanie miasta i portu, wejście na latarnię morską, rejs statkiem po Bałtyku. Międzyzdroje i Woliński Park Narodowy – zwiedzanie Międzyzdrojów gdzie zobaczymy między innymi Aleję Gwiazd, wizyta w Wolińskim Parku Narodowym gdzie zobaczymy żubry. Zaplanowaliśmy również, dla chętnych, pieszą wycieczkę do latarni morskiej w Niechorzu. Ponadto gry, zabawy, konkursy, dyskoteki.

Zakwaterowanie

10 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym Komandor w Pogorzelicy. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami w domkach murowanych o wysokim standardzie. Ośrodek położony na powierzchni 3,2 hektara w całości ogrodzony i dozorowany. Piękna piaszczysta plaża w odległości 500 metrów od ośrodka. Na plaży zapewniona opieka ratownika.

Program fakultatywny

Heide Park – wycieczka do parku rozrywki „Heide Park” (Niemcy). Wyjazd ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego. Cena (220 PLN + 30 EUR na wstęp). Uczestnicy powinni posiadać dowód osobisty lub paszport. 
Spływ kajakowy - spływ rzeką na trasie 9 kilometrów. Bezpieczny spływ spokojną rzeką pod okiem instruktorów będzie niezapomnianym wakacyjnym przeżyciem. Cena 70 PLN.

Informacje dodatkowe

Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz opłat za program fakultatywny. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą: strój kąpielowy, ręcznik na plażę, klapki, mały plecak na wycieczki, kurtkę przeciwdeszczową, dres, nakrycie głowy i krem z filtrem.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07.00.

Miejsca wsiadania

Uwaga Nie znaleziono przystanków!

Trasa