phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Kolonie i obozy Polska

Poznań - półkolonie Lasermania i Archery Tag

Kod: APPP


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
5-18
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

650 zł

REZERWUJ

Trasa:
Poznań

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Poznań - półkolonie Lasermania i Archery Tag
03.08 - 07.08.20205 dniod 650 złRezerwuj
17.08 - 21.08.20205 dniod 650 złRezerwuj

Program

Wyżywienie: śniadanie i obiad z podwieczorkiem. 
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. 
Realizacja programu.
Zestaw gadżetów dla każdego uczestnika
 
Zapraszamy na poznańskie półkolonie! Super opcja na aktywne spędzanie czasu podczas wakacji - dni pełne aktywności, gier i zabaw w gronie rówieśników, za to nocka w swoim domku. Idealnie prawda? Do wyboru jeden z czterech tematów: #aktywna_rekreacja_nad_jeziorem #hulajnoga_deska_rolki #k-pop! #lasermania_i_archery_tag

#lasermania_i_archery_tag

#LASERMANIA – zespołowy sport podobny do paintballa. Uczestnicy zdobywają punkty lub eliminują przeciwnika poprzez trafienie bezpieczną wiązką światła. Podzielimy was na drużyny i weźmiecie udział we wspaniałej przygodzie która z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością. Sprzęt jest lekki i prosty w obsłudze a rozgrywki dostarczają niezapomnianą dawkę wrażeń i emocji. Te cechy sprawiają że w grze może brać udział każdy bez wyjątku.
#ARCHERY TAG – czyli drużynowe walki na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z wielkim piankowym grotem (zabawa nie pozostawia żadnych siniaków i nie wymaga doświadczenia w strzelaniu). Podczas codziennych rywalizacji i różnych scenariuszy dacie upust drzemiącej w was energii.
#RELAKSUJĄCO – od bombowych wrażeń związanych z Laserami i Łukami odpoczniemy podczas ciekawych gier karcianych i planszowych, różnych form rekreacji które wypełnią pozostały czas półkolonijnej przygody.

Na życienie kllienta istniejenieje możliwość modyfikowania daty pobytu uczestnika i łączenia turnusów. Więcej szczegółów pod numerem 609 25 24 34.

Program fakultatywny

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie – 40 PLN
Termy Maltańskie - zabawa w największym tego typu Aquaparku w Polsce, położonym nad jeziorem Malta. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. zjeżdżalnie kamikadze, dzika rzeka, zjeżdżalnia wielotorowa oraz multimedialna, zjeżdżalnia pontonowa i turbozjeżdżalnia, basen z falami, statek piracki, basen solankowy czy wypływowy basen relaksacyjny! - 70 PLN
Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 300 PLN
Dodatkowe godziny – pobyt do godziny 21:00 wraz z kolacją – 50PLN/5dni
Dopłata do diety wegetariańskiej - 50PLN/5 dni
 

Informacje dodatkowe

Prosimy o przybycie o godzinie 8:30 i odebranie uczestnika do godziny 17:00. 
Osoby, które mają ochotę zostać dłużej mogą wykupić pakiet kolacji w cenie 50 zł/os. Zajęcia wieczorne będą realizowane do godziny 21:00.
Zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu - prosimy o zabranie ze sobą metalowego bidonu.
 
Cena nie obejmuje kosztów imprez fakultatywnych.  Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu .Osoby, które wykupiły fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.
 
Adres obiektu: ul. Wojska Polskiego 85, 60-625 Poznań (61 848 78 94) lub Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań (61 658 40 00) lub tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa