phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Kolonie i obozy Polska

Poznań - półkolonie w Stumilowym Lesie

Kod: APPP


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
5-11
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

700 zł

REZERWUJ

Trasa:
Poznań

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Poznań - półkolonie w Stumilowym Lesie
03.08 - 07.08.20205 dniod 700 złRezerwuj
17.08 - 21.08.20205 dniod 700 złRezerwuj

Program

• Wyżywienie: śniadanie i obiad z podwieczorkiem. 
• Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
• Opieka pedagogiczna. 
• Realizacja programu.
• Zestaw gadżetów dla każdego uczestnika

 

#wodne_szaleństwa #kąpiele #frajda #relaks #chill #akcja_regeneracja #jeziora #słoneczne_kąpiele

PÓŁKOLONIE #w_stumilowym_lesie przeniosą Was do bajkowego świata! Każdego dnia podążać będziecie śladami bajkowych bohaterów, a czas umilą Wam:

KUBUŚ PUCHATEK - zintegrujecie się w gronie jego przyjaciół podczas przeróżnych gier i zabaw.

MUSTANG z Dzikiej Doliny - podczas wizyty w stadnie dowiecie się m.in. gdzie ma kolana, czym są rejestry oraz w co ubiera się konie;

ASTERIX I OBELIKS - weźmiecie udział w starożytnej Olimpiadzie - niezapomniany czas i zdrowa rywalizacja niczym prawdziwi Galowie ;

PSZCZÓŁKA MAJA - wprowadzi Was w sekretne życie pszczół, zobaczycie jak wygląda plaster miódu, strój pszczelarza oraz tych małych zwierzątek.  Stworzycie własną Maję lub Gucia podczas warsztatów plastycznych.

101 DALMATYŃCZYKÓW - pokażą Wam jak wygląda praca weterynarza, a następnie odwiedzicie ZAKOCHANEGO KUNDLA i jego kumpli w jednym z poznańskich schronisk.

ARIELKA - znajdziecie się w jej tajemniczym świecie, gdzie czekają Was wodne szaleństwa, gry i zabawy nad poznańskimi jeziorami! 

NEMO - już został znależiony to pewne, ale czy wiemy czym oddycha ? Co zjada? Jakie największe ryby pływają w polskich rzekach? Czy w Morzu Bałtyckim są rekiny? Na wszystkie te pytania i każde inne, które zrodzi się w naszych głowach otrzymamy odpowiedź od ichtiologa – nie wiecie kto to? Nie szkodzi! Tego też się dowiemy podczas tych zajęć

DISKO ROBACZKI - podczas zajęć ZUMBY z ich pomocą porwiecie do tańca wszystkich plażowiczów! 

KRÓL JULIAN - złożycie mu wizytę i sprawdzicie czy poznańskie ZOO jest równie zwariowane, co to nowojorskie! Czy uda Wam się znaleźć wszystkich bohaterów "Madagaskaru"?

ANGRY BIRDS - poznański Ogród Dendrologiczny pomoże Wam zgłębić wiedzę o czym szumią drzewa, a na tego kto wypatrzy w koronach drzew któregoś z szalonych ptaków, czeka wyjątkowa niespodzianka! 

HARREGY POTTER -  i spróbujecie swoich sił w sztuczkach magicznych,

SCOOBY DOO - to oczywiście tajemnice i zagadki do rozwikłąnia, które podczas gry terenowej będą czekały na pozytywny finał.  

RANGO - wraz z naukowcem z Uniwersytetu Przyrodniczego opowie o zwyczajach, upodobaniach i przysmakach egzotycznych zwierząt. Pod czujnymokiem przydornika  jeśli tylko zechcecie będziecie mili okazję dotknąć kilku okazów. 

Program uzupełnią: plażowanie i kąpiele, kino letnie i zachody słońca, piesze wycieczki oraz zajęcia i turnieje sportowe: piłka plażowa, nożna, koszykówka, wyścigi rzędów. Do tego gry i zabawy oraz wieczorki integracyjne, planszówki, kalambury, dyskoteki tematyczne, karaoke i wiele innych..!

Uwaga: Program jest obszerny i przewidziany na 9 dni zabawy. Uczestnicy biorący udział w PÓŁKOLONII #w_stumilowym_lesie będą realizować wybrane bloki tematyczne spośród opisanych powyżej atrakcji. Na życienie kllienta istniejenieje możliwość modyfikowania daty pobytu uczestnika i łączenia turnusów. Więcej szczegółów pod numerem 609 25 24 34.

Program fakultatywny

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie – 40 PLN
Termy Maltańskie - zabawa w największym tego typu Aquaparku w Polsce, położonym nad jeziorem Malta. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. zjeżdżalnie kamikadze, dzika rzeka, zjeżdżalnia wielotorowa oraz multimedialna, zjeżdżalnia pontonowa i turbozjeżdżalnia, basen z falami, statek piracki, basen solankowy czy wypływowy basen relaksacyjny! - 70 PLN
Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 300 PLN
Dodatkowe godziny – pobyt do godziny 21:00 wraz z kolacją – 50PLN/5dni
• Dopłata do diety wegetariańskiej - 50PLN/5 dni

Informacje dodatkowe

• Prosimy o przybycie o godzinie 8:30 i odbierać uczestnika do godziny 17:00. 
Osoby które mają ochotę zostać dłużej mogą wykupić pakiet kolacji w cenie 50 zł/os. Zajęcia wieczorne będą realizowane do godziny 21:00
Zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu - prosimy o zabranie ze sobą metalowego bidonu.

• Cena nie obejmuje kosztów imprez fakultatywnych.  Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu .Osoby, które wykupiły fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.

• Adres obiektu: ul. Wojska Polskiego 85, 60-625 Poznań (61 848 78 94) lub Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań (61 658 40 00).

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa