phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Informacje o Almatur

Almatur istnieje na polskim rynku turystycznym już od ponad 60 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy ogromną  ilość imprez turystycznych, zdobywając wielkie doświadczenie, a przede wszystkim zyskując zaufanie setek tysięcy naszych klientów. Od lat nasze oferty kierujemy do wszystkim ludzi młodym duchem, niezależnie od wieku. Jesteśmy największym w Polsce organizatorem wakacyjnego wypoczynku dzieci i młodzieży. Nasze kolonie i obozy są wyjątkowe dzięki szerokiemu spektrum aktywności, zajęć tematycznych i wykwalifikowanej kadrze instruktorów i wychowawców. Bardziej dorosłym proponujemy atrakcyjne wojaże – od Polski i bliskiej Europy, aż po najbardziej odległe i egzotyczne kraje świata. Naszym celem jest turystyka aktywna i niebanalna. Na wyjazdach z Almaturem można zobaczyć cuda architektury, wspaniałą, bujną przyrodę i niesamowite skarby natury. Chcemy pokazać je z bliska, razem z lokalną specyfiką, zwyczajami i kulturą mieszkańców. W miarę możliwości staramy się trzymać z dala od masowej, komercyjnej turystyki, choć nie unikamy miejsc atrakcyjnych i popularnych. Realizujemy ciekawe programy gwarantujące przeżycie niesamowitych przygód podczas wspólnego poznawania świata. Dbamy o to, aby każda podróż dostarczyła naszym turystom niezapomnianych wrażeń oraz przebiegała w świetnej atmosferze pełnej pozytywnych emocji. W wszystko to zgodnie z naszym hasłem „Almatur - radość przygody i podróży”.

Almatur-Opole Sp. z o.o. jest częścią Grupy Almatur, zrzeszającej biura podróży występujące pod wspólną firmą. W ramach wewnętrznego podziału działalności zajmujemy się sprzedażą imprez turystycznych, a także ich bezpośrednią organizacją.

Almatur-Opole Sp. z o.o.  z siedzibą w Opolu ul. Ozimska 26/2 zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000069853. NIP 754-0033-74-51. REGON 530593113. Biuro jest wpisane do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego nr 009.