phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Katalogi Almatur

Zobacz nasze katalogi online na

LATO 2022 z Almaturem

My alt text

Wycieczki i wczasy 

Almatur to organizator wycieczek autokarowych po kraju i Europie połączonych z bogatym programem zwiedzania.
Także osoby pragnące wypocząć  znajdą tutaj coś dla siebie.

My alt text


Wyprawy egzotyczne 

Dla bardziej wymagającego podróżnika mamy ofertę wypraw w bardziej egzotyczne zakątki świata.

My alt text

Kolonie i obozy
Kursy językowe

Almatur jest wiodącym na rynku organizatorem kolonii dla najmłodszych dzieci oraz obozów dla młodzieży.
Nasz szeroki wachlarz propozycji wypoczynku dla naszych młodszych klientów jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej coś co odpowiada jego zainteresowaniom.

Kursy językowe Almatur to oferta skierowana zarówno do młodzieży, jak i dorosłych. Podczas kursów masz możliwość w przyjemny sposób rozwinąć swoje umiejętności językowe, podszlifować swój angielski, hiszpański, niemiecki czy włoski, lub w zależności od twojego aktualnego poziomu nauczyć się go od podstaw. 

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne dla dorosłych i wyjazdy dla młodzieży, od Bosforu aż po Missisipi. Dzięki szerokiemu gronu naszych Stałych Klientów oraz zaufaniu, jakim nas obdarzają, od kilku pokoleń jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej.

Dla najmłodszych uczestników, którzy po raz pierwszy jadą z nami w wakacje, mamy dedykowany specjalny rodzaj ofert pod nazwą "Klub Urwisa". Dla starszych dzieci oraz dla młodzieży organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie, w których trakcie stawiamy na aktywny wypoczynek. Dzięki naszemu doświadczeniu z sukcesami organizujemy obozy specjalistyczne m.in.: sportowe, paintballowe, jeździeckie, itd. Osoby, które chcą połączyć wypoczynek z nauką języka obcego, zapraszamy na przygotowane kursy językowe w kraju i za granicą. Dla maturzystów oraz dla studentów mamy propozycje wyjazdów w gronie rówieśników. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji, jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia.

Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów dla osób dorosłych po Polsce i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy krajowe i zagraniczne wczasy dla rodzin z dziećmi oraz wycieczki objazdowe dla indywidualnych klientów w naszym programie "Single bez dopłat". Wiemy, że klient jest najważniejszy, dlatego dbamy o obsługę na najwyższym poziomie, oferując naszym Stałym Klientom programy lojalnościowe i zniżki. Posiadamy atrakcyjne oferty w promocji first moment oraz "wakacje last minute ". Nasze egzotyczne wyprawy to małe, kameralne grupy, realizujące oryginalne programy zwiedzania, dzięki którym naprawdę można poznać odwiedzany kraj.

Zmieniamy się dla Państwa, tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 65 lat organizujemy niezapomniane wakacyjne przygody.

Zapraszamy do sprawdzenia katalogu ZIELONE SZKOŁY I WYCIECZKI!

My alt text