phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Egzotyka Last Minute
Znaleziono 0 ofert.

Egzotyka - dalekie wyprawy 2022

Marzą Ci się dalekie podróże? Lubisz poznawać zupełnie inne kultury, zwiedzać niesamowite miejsca?

Odkryj Azję, Afrykę, Bliski i Daleki Wschód, poznaj american dream w Stanach Zjednoczonych oraz kulturę Inków w Ameryce Południowej...

Zapraszamy na egzotyczne wycieczki objazdowe!

W Promocji  First Moment Podróże 2022 przygotowaliśmy ofertę ze zniżkami do 30% ceny katalogowej. Promocja trwa do 25 lutego 2022r. lub wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Niska zaliczka - tylko 15% ceny
Korzystając z promocji First Moment wystarczy, że przy dokonywaniu rezerwacji wpłacisz tylko minimalną zaliczkę w wysokości 15 % ceny.

Gwarancja najniższej ceny
Tylko w promocji First Moment masz gwarancję, że kupujesz w możliwie najniższej cenie i masz największy wybór. Nigdy później nie będą dostępne tak duże rabaty promocyjne (z wyjątkiem ewentualnego Last Minute).

Gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji
Jeśli zarezerwujesz ofertę w promocji First Moment masz możliwość  bezpłatnej zmiany terminu lub imprezy - do 60 dnia przed wyjazdem.

Tańsze ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
W czasie promocji First Moment oferujemy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy ze zniżką 20%.

Gwarancja zachowania zniżki
Przy zakupie imprezy turystycznej w promocji First Moment masz prawo do zachowania uzyskanej zniżki, nawet jeśli z jakiś przyczyn impreza nie dojdzie do skutku. W takim przypadku będziesz mógł zarezerwować inną wybraną imprezę Almaturu z takim samym rabatem procentowym.

*Szczegółowe zasady znajdują się w Regulaminie promocji