phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

wycieczki grupowe Chorwacja


Chorwacja - wypoczynek i zwiedzanie

6 dni
od 970

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Program ramowy wyjazdu:


1 dzień
Wyjazd z Polski (godzina i miejsce do ustalenia). Przejazd nocny.

2 dzień
W godzinach porannych przyjazd do Jaskini Postojnej, która należy do grupy największych jaskiń na świecie, ma łączną długość ponad 27 km i stanowi jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Słowenii. Zwiedzanie kompleksu jaskiń. Przejazd na zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Całodzienny wypoczynek. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień
Po śniadaniu przejazd do miejscowości ZADAR - kulturalno-turystyczne centrum północnej Dalmacji. Stare Miasto malowniczo położone na małym półwyspie zaprasza turystów do zwiedzenia licznych zabytków, takich jak: kościół Św. Donata - najstarszy sakralny zabytek Chorwacji, romańska katedra Św. Stošije, klasztor Franciszkanów z renesansowym dziedzińcem i najstarszym w Dalmacji gotyckim kościołem Św. Frane, kościół Św. Šimuna, w którym znajduje się jedno z najcenniejszych dzieł średniowiecznego złotnictwa chorwackiego - skrzynia Św. Šimuna. Małe wąskie uliczki z licznymi kawiarenkami i restauracjami nadają miastu romantyczny i niepowtarzalny nastrój. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego w Plitwicach - jednego z największych i najstarszych w Chorwacji. Park tworzy 16 jezior połączonych ze sobą licznymi wodospadami, otoczonych gęstym lasem. Na odwiedzających czeka wiele ścieżek spacerowych. Z powodu swojej naturalnej malowniczości UNESCO wpisało Plitwickie Jeziora na listę światowego Dziedzictwa Przyrody. Rejs statkiem po największym jeziorze. Wyjazd w drogę powrotną.

6 dzień
Zakończenie wyjazdu.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.


Cena brutto od 970 zł/os. (grupa 48 osób)

Świadczenia ujęte w cenie:

Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu 2-3*, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje.

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: NNW i KL Signal Iduna S.A.

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Podatek Vat marża.


WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Podana cena wycieczki nie zawiera kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i biletów na komunikację miejską, opłat za lokalnych przewodników, wypożyczenie słuchawek, opłat klimatycznych. Orientacyjny koszt ok. 300 HRK/os. oraz 50 EUR/os.

  • W obiektach sakralnych obowiązuje odpowiedni ubiór (długie spodnie i spódnice oraz zakryte ramiona).
  • Cena dotyczy grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.

  • Obowiązkowa składka na TFG - 10 PLN i na TFP – 10 PLN.

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN.

  • Na Państwa życzenie możliwy jest przyjazd przedstawiciela biura (pilota) na spotkanie organizacyjne z Uczestnikami.