phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

wycieczki grupowe Polska


Zakopane "serce Tatr"

3 dni
od 760

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

W całym łańcuchu Karpat, który wielkim łukiem ciągnie się od przełomu Dunaju w Żelaznej Bramie, aż po Bramę Morawską, Tatry stanowią najwyższą i najbardziej alpejską w charakterze grupę górską. Wznoszą się niczym wielka skalista wyspa, wyraźnie wypiętrzona ponad otaczającymi ją terenami, których sercem jest Zakopane. Znane z niepowtarzalnego smaku  oscypków, góralskich kapel, ciepłych swetrów... 

Program ramowy wyjazdu:

1 dzień
Wyjazd w godzinach rannych (godzina i miejsce do ustalenia). Przejazd do Zakopanego, spacer po jednym z najbardziej znanych deptaków w Polsce - zakopiańskich Krupówkach. To tu, wśród licznych barów, pubów, zajazdów, restauracji i sklepów spotykają się goście z całego świata. Wśród zabudowy otaczającej ulicę można odnaleźć niezwykłą różnorodność stylów architektury. Podczas spaceru zobaczymy uroczy kościół i cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Zakwaterowanie w hotelu, uroczysta obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim w góry. 

W programie:

a) albo Dolina Kościeliska, jedna z najpiękniejszych dolin Tatr Zachodnich. Przejazd autobusem do Kir i spacer do Hali Ornak (trasa liczy łącznie tam i z powrotem ok. 11 km, przejście ok. 3h), gdzie będzie czas na odpoczynek i posiłek w schronisku. Dla chętnych możliwe dodatkowe przejście przez Wąwóz Kraków, albo wejście do jaskini Mroźnej lub spacer do Smreczyńskiego Stawu.

b) albo Morskie Oko. Przejazd autokarem do Polany Palenicy. Spacer doliną Rybiego Potoku do schroniska nad Morskim Okiem, gdzie będzie czas na odpoczynek i posiłek (trasa liczy łącznie tam i z powrotem ok.14,8 km, przejście ok. 4 h). Dla chętnych możliwe dodatkowe przejście dookoła Morskiego Oka.

Wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej. Termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym. Obiekty termalne obejmują 12 basenów: 6 wewnętrznych i 6 zewnętrz­nych. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C.  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

3 dzień
Śniadanie Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do ZAKOPANEGO. Na początku udamy się pod Wielką Krokiew, gdzie zwiedzimy najbardziej znaną skocznie w Polsce i wjedziemy na miejsce startowe zawodników. Następnie wjazd wyciągiem lub koleją na Gubałówkę. Czas na zakupy i podziwianie ze szczytu przepięknej panoramy Tatr. Zjazd ze szczytu, powrót do autobusu i wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wyjazdu.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Cena brutto od 760 zł/os. (grupa 48 os.)

Świadczenia zawarte w cenie:

- transport: autokar turystyczny

- zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu lub ośrodku turystycznym, pokoje 2 os. z łazienkami

- wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje (w tym jedna uroczysta)                      

- ubezpieczenie: NNW Signal Iduna S.A. 

opieka pilota biura

- podatek VAT marża

- rezerwacja biletów wstępu


WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Cena wycieczki nie zawiera opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjna kwota na dodatkowe bilety wstępu to około 150 zł  i obejmuje: usługę przewodnika podczas wycieczki w góry, wstęp na teren TPN, wjazd kolejką na Gubałówkę, Wielka Krokiew - wjazd na górną stację kolejki linowej ze zjazdem wraz z dostępem do zwiedzania miejsc widokowych, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Termy Bukovina 3,5h.

  • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.
  • Obowiązkowa składka na TFG - 2 PLN i na TFP – 2 PLN.

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN.

  • Na Państwa życzenie możliwy jest przyjazd przedstawiciela biura (pilota) na spotkanie organizacyjne z Uczestnikami.