phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

wycieczki grupowe Polska


Mazury KRAINA 1000 JEZIOR

4 dni
od 850

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Program ramowy wyjazdu:

1 dzień Wyjazd w godzinach rannych (godzina i miejsce do ustalenia). Przejazd do TYKOCINA zwanego Wrotami Podlasia. Spacer po urokliwym miasteczku, gdzie zobaczymy Rynek z kościołem Św. Trójcy i pomnikiem S. Czarneckiego, Wielką i Małą Synagogę (obecnie Muzeum Kultury Żydowskiej) a następnie odbudowany w 2005r. przez prywatną osobę imponujący zamek. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień Śniadanie. Przejazd do GIERŁOŻY, gdzie podczas zwiedzania Wilczego Szańca z przewodnikiem zobaczymy sławną kwaterę Adolfa Hitlera, gdzie w 1944r. doszło do nieudanego zamachu na wodza III Rzeszy. Przejazd do sanktuarium w ŚWIĘTEJ LIPCE nazywanej „Częstochową Północy”. Zwiedzanie sanktuarium i uczestnictwo w koncercie ruchomych, barokowych organów. Zwiedzanie ZAMKU RYN (w przypadku uzyskania rezerwacji). Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień Śniadanie. Wyjazd na rejs statkiem po trawie. TRASA: Elbląg/Buczyniec, Buczyniec/Elbląg. CZAS REJSU: około 4 godziny 40 min. OPIS: Trasa rejsu przebiega przez odcinek Kanału Elbląskiego, na którym znajdują się m.in.: system 5 pochylni, uważany za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie oraz rezerwat ornitologiczny na jeziorze Druzno. Dodatkową ciekawostką turystyczną jest historia legendarnej osady Truso, która znajdowała się w okolicy jeziora Druzno. Powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do MIKOŁAJEK – stolicy Mazur. Krótki spacer po mieście. Przejazd do OLSZTYNA: zwiedzanie miasta: zamek kapituły warmińskiej, Wysoka Brama, katedra św. Jakuba, Rynek. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godz. wieczornych.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Cena brutto od 850 zł/os. (grupa 48 os.)

Świadczenia zawarte w cenie:

- transport: autokar turystyczny

- zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu lub ośrodku turystycznym, pokoje 2 os. z łazienkami

- wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje                        

- ubezpieczenie NNW w firmie Signal Iduna S.A. 

opieka pilota biura

- podatek VAT marża

- rezerwacja biletów wstępu

 

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Cena wycieczki nie zawiera opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Przykładowe ceny wstępów (2020r.): zamek  Tykocin 13 zł/os., Gierłoż 15 zł/os., Zamek Ryn 10 zł/os., rejs statkiem 95 zł/os., zamek w Olsztynie 12 zł/os. plus przewodnik 100 zł/grupę.   

  • Istnieje możliwość zamówienia uroczystej obiadokolacji integracyjnej - dopłata zależy od ustalonego menu.

  • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.
  • Obowiązkowa składka na TFG - 2 PLN i na TFP – 2 PLN.

    Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN.

  • Na Państwa życzenie możliwy jest przyjazd przedstawiciela biura (pilota) na spotkanie organizacyjne z Uczestnikami.