phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

wycieczki grupowe Polska, Słowacja


ZAKOPANE i okolice, SŁOWACJA - Ścieżka w koronach drzew

3 dni
od 690

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

W całym łańcuchu Karpat, który wielkim łukiem ciągnie się od przełomu Dunaju w Żelaznej Bramie, aż po Bramę Morawską, Tatry stanowią najwyższą i najbardziej alpejską w charakterze grupę górską. Wznoszą się niczym wielka skalista wyspa, wyraźnie wypiętrzona ponad otaczającymi ją terenami, których sercem jest Zakopane. Znane z niepowtarzalnego smaku  oscypków, góralskich kapel, ciepłych swetrów... Dopełnieniem wyjazdu będzie wizyta na Słowacji i podziwianie niesamowitych widoków.

Program ramowy wyjazdu:

1 dzień
Wyjazd w godzinach rannych (godzina i miejsce do ustalenia). Przejazd do DĘBNA, gdzie zwiedzimy jeden z najstarszych drewnianych kościołów w Polsce wpisany na listę dziedzictwa UNESCO. Po zwiedzaniu przejazd do Sromowców Niżnych, skąd weźmiemy udział w RAFTINGU NA DUNAJCU. Spływ rzeką dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Po spływie przejazd na zakwaterowanie i obiadokolację. Po posiłku wyjście na Wieczór Góralski do Izby Regionalnej – spotkanie z prawdziwym góralem. Powrót na nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu przejazd na Słowację do SPISKIEGO HRADU. Zwiedzanie jednego z największych kompleksów zamkowych Środkowej Europy słynącego z przepięknych widoków. Przejazd do Bachledowej Doliny, gdzie zwiedzimy ŚCIEŻKĘ W KORONACH DRZEW. Trasa o długości ponad 600 m prowadzi przez pełen niespodzianek i ciekawostek las, pokazując zwiedzającym wyjątkowość natury Magury Spiskiej. Odwiedzający poznaje miejscowe lasy oraz bardzo rzadko występujące rośliny i zwierzęta, a także może poczuć się częścią życia leśnego. Dodatkową atrakcją są niesamowite panoramy Tatr, Gorców, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego roztaczające się z wieży widokowej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do ZAKOPANEGO. Na początku udamy się pod Wielką Krokiew, gdzie zwiedzimy najbardziej znaną skocznię w Polsce i wjedziemy na miejsce startowe zawodników. Potem spacer po jednym z najbardziej znanych deptaków w Polsce - zakopiańskich Krupówkach. To tu, wśród licznych barów, pubów, zajazdów, restauracji i sklepów spotykają się goście z całego świata. Wśród zabudowy otaczającej ulicę można odnaleźć niezwykłą różnorodność stylów architektury. Podczas spaceru zobaczymy uroczy kościół i cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Wjazd wyciągiem lub koleją na Gubałówkę. Czas na zakupy i podziwianie ze szczytu przepięknej panoramy Tatr. Zjazd ze szczytu. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Cena brutto od 690 zł/os. (grupa 48 os.)

Świadczenia zawarte w cenie:

- transport: autokar turystyczny

- zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu lub ośrodku turystycznym, pokoje 2 os. z łazienkami

- wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje                        

- ubezpieczenie NNW i KL w firmie Signal Iduna S.A. 

opieka pilota biura

- podatek VAT marża

- rezerwacja biletów wstępu

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Cena wycieczki nie zawiera opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjna kwota wynosi ok. 130 zł/os. oraz 30 EUR/os. i obejmuje: rafting po Dunajcu, wieczór góralski, Spisky Hrad, wstęp na Ścieżkę w Koronach drzew plus gondola w 2 strony, wjazd na Wielka Krokiew, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, wjazd na Gubałówkę (góra/dół). 

  • Istnieje możliwość zamówienia uroczystej obiadokolacji integracyjnej - dopłata zależy od ustalonego menu.

  • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.
  • Obowiązkowa składka na TFG - 2 PLN i na TFP – 2 PLN.

    Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN.

  • Na Państwa życzenie możliwy jest przyjazd przedstawiciela biura (pilota) na spotkanie organizacyjne z Uczestnikami.