phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

wycieczki grupowe Węgry


Węgry znane i lubiane „Szlakiem wina i basenów”

4 dni
od 1290

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

PROGRAM IMPREZY

1 dzień
Wyjazd z Polski (godzina  i miejsce do ustalenia). Przejazd do ESZTERGOM - zabytkowego miasteczka, będącego kolebką państwowości węgierskiej. Zwiedzanie jednej z największych w Europie bazylik. Przejazd do hotelu w Egerze, zakwaterowanie, obiadokolacja, relaks w hotelowym SPA, nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie EGERU - jednego z najładniejszych miast Węgier. W Egerze znajduje się jeden z najstarszych zamków na Węgrzech, który skutecznie stawiał opór tureckim najeźdźcom w 1552 roku. Turcy budowali tu łaźnie, zasilane znanymi już wówczas źródłami. Jedna z nich działa po dziś dzień. Miasto jest bogate w zabytki: zamek, Bazylika, tzw. Liceum (obecnie budynek Szkoły Wyższej), barokowe kościoły, minaret turecki. Eger słynie również ze wspaniałego wina Egri Bikavér (Bycza Krew). Przejazd do Doliny Pięknej Pani, która jest miejscem, gdzie składowane są najlepsze wina Egeru. Degustacja win w regionalnej winiarni. Powrót do hotelu, relaks w hotelowym SPA, obiadokolacja przy muzyce, nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Wyjazd do BUDAPESTU. Zwiedzanie miasta: Plac Bohaterów - najpiękniejszy, reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski. Przejazd na wzgórze zamkowe: Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka, która zachwyca wspaniałym widokiem z jej tarasu na zabytki Budapesztu. Czas wolny na Vaci Utca – najbardziej reprezentacyjny deptak miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok. Rejs po Dunaju (najlepsza panorama Parlamentu, zamku…). Powrót do hotelu, obiadokolacja przy muzyce, relaks w hotelowym SPA, nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez góry Matra na KÉKES (1014 m n.p.m.) najwyższy szczyt Węgier, spacer na wierzę widokową, piękna panorama. Przejazd do miejscowości HOLLÓKŐ, spacer po wpisanym na listę UNESCO żywym skansenie. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wyjazdu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Cena od 1.290 zł/os. - grupa 48 osób

ŚWIADCZENIA:

Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami. W cenie noclegu dostęp do strefy SPA oraz na baseny. Hotel z bezpośrednim wyjściem na kąpielisko, tuż przy basenach termalnych.

Wyżywienie: 3 śniadania – bufet i 3 obiadokolacje – bufet.

Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.         
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. 

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota biura.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

 • Cena nie obejmuje kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne, przewodnicy lokalni. Koszt ok. - 60 EUR.
 • Cena dotyczy grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

 • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

 • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.
 • Obowiązkowa składka na TFG - 10 PLN i na TFP – 10 PLN.

  Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN.

 • Na wyjazd każdy uczestnik musi zabrać ważny dowód osobisty lub paszport.
 • Na Państwa życzenie możliwy jest przyjazd przedstawiciela biura (pilota) na spotkanie organizacyjne
  z Uczestnikami.