phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Wrocław - stolica Dolnego Śląska

1 dni
od 69

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Ramowy program wycieczki:

Wyjazd w godzinach rannych (godzina i miejsce do ustalenia). Przyjazd do Wrocławia. Program do ustalenia – prosimy o wybranie atrakcji, którymi grupa jest zainteresowana.

 1. Hydropolis - pierwsze w Polsce wodne miasto pod ziemią. Fenomenalne i ultranowoczesne centrum wiedzy poświęcone wodzie. Powstało w podziemiach MPWiK. W Hydropolis znajdziemy interaktywne ekrany i hologramy, na których można obejrzeć historię powstania naszej planety. Jest też sala relaksu, gdzie można wsłuchiwać się w szum morza i prawdziwe odgłosy z dżungli. Obiekt zlokalizowany jest w zabytkowym budynku przy ul. Na Grobli, gdzie wcześniej znajdował się zbiornik czystej wody o powierzchni ponad czterech tysięcy metrów kwadratowych. Bilet ulgowy 18 zł/os.
 2. Spacer szlakiem krasnoludków po Rynku Starego Miasta. Spacer obejmuje przejście trasą spiżowych skrzatów, które rozmieszczone w kilkudziesięciu miejscach na Starym Mieście opowiadają jego historię. Grupa podąża szlakiem Krasnoludków; zwiedza także najpiękniejsze zabytki Wrocławia. Szukać będziemy miedzy innymi:: Śpiocha, Słupnika, Pierożnika, papy Krasnala, Syzyfka, Obieżysmaka, Aktora i Parasolnika. Program organizuje pilot. Ok. 1 godz.
 3. Ostrów Tumski i Katedra Św. Jana Chrzciciela. Wznosząca się w centrum Ostrowa Katedra Św. Jana Chrzciciela to największa ikona miasta Wrocławia, widziana prawie z każdego zakątka miasta. Ta gotycka katedra o wysokości 91 m i długości 68 m jest największą budowlą sakralną Wrocławia. Zwiedzanie kaplic za prezbiterium: dzieci i młodzież (do 14 lat) 2 zł/os. Wyjazd windą na wieżę: dzieci i młodzież (do 14 lat) 4 zł/os.
 4. Wizyta w Parku Wodnym. Bilet ulgowy 31 zł/os./3h, ulgowy 34 zł/os./cały dzień.
 5. Wizyta w Manufakturze Cukierków - udział w pokazie produkcyjnym połączony z warsztatami. Cena 29 zł/os./pakiet 45 min. lub 35 zł/os./pakiet 60 min.
 6. Wizyta w Ogrodzie Zoologicznym i Afrykarium - unikatowym na skalę światową kompleksie przedstawiającym różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym. Bilet ulgowy 35 zł/os., zajęcia edukacyjne 10 zł/os. Po zwiedzeniu Zoo (o każdej pełnej godzinie) zobaczenie pokazu multimedialnej wrocławskiej fontanny (bezpłatnie).
 7. Zwiedzanie Stadionu Wrocław. Zwiedzanie z przewodnikiem 12 zł/os.
 8. Kolejkowo i zobaczenie największej makiety kolejowej w Polsce. Bilet ulgowy 15 zł/os.
 9. Zabawa w Parku Trampolin GOJUMP Wrocław. Skoki na olbrzymiej trampolinie, zjazdy na snowboardzie, nartach, rolkach i rowerach po rampie z miękkim lądowaniem na poduszce, cyrkowe ewolucje na szarfach – to niektóre z atrakcji, których będzie można popróbować w GOjump - największym w Polsce parku trampolin. Bilet 50 zł/os. (w tym skarpety antypoślizgowe).
 10. Ogród Botaniczny - nazywany „oazą piękna i spokoju” Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu stanowi jedną z największych atrakcji miasta. Powstał równocześnie z Uniwersytetem w roku 1811 i początkowo zajmował obszar około 5 hektarów. Następnie był sukcesywnie powiększany i uzupełniany o ciągle nowe okazy flory. Bilet ulgowy 10 zł/os.

 Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Wycieczka autokarowa - grupa 44 uczniów + 3 opiekunów + 1 kierownik - cena od 69 zł/os.

Wycieczka klasowa - grupa 20-24 uczniów + 2 opiekunów + 1 kierownik - cena od 99 zł/os.

Świadczenia zawarte w cenie:

- transport: autokar lub mikrobus turystyczny

- ubezpieczenie: NNW Signal Iduna S.A. 

opieka pilota biura

- podatek VAT marża

- rezerwacja biletów wstępu

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

 • Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjne kwoty podane są przy poszczególnych atrakcjach.

 • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

 • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

 • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.
 • Obowiązkowa składka na TFG - 2 PLN i na TFP – 2 PLN.

  Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN.

 • Możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO. Na życzenie klienta biuro może doliczyć dodatkowe świadczenia nie ujęte w podstawowej cenie wycieczki takie jak: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki, na basen, posiłki oraz usługi miejscowych przewodników.