phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Jura Krakowsko - Częstochowska. Lekcja historii, fizyki, astronomii i innych dziedzin

1 dni
od 110

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Lekcja historii, fizyki, astronomii i innych dziedzin
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd na Jurę Krakowsko - Częstochowską. Spacer z przewodnikiem po OJCOWSKIM PARKU NARODOWYM do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości a następnie podejście do Groty Łokietka – legendarnego miejsca ukrywania się króla Polski w XIV wieku. 

Po obiedzie przejazd do OGRODZIEŃCA – wizyta w Parku Doświadczeń Fizycznych z przewodnikiem, który przybliży dzieciom podstawowe pojęcia fizyczne a podczas indywidualnego zwiedzania uczniowie będą mogli samodzielnie korzystać z urządzeń i przyrządów pokazujących zagadnienia z fizyki, astronomii, kinetyki, optyki, dźwięku i wielu innych.

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 110 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Wyżywienie: 1 obiad

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. 

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.

Fot. Park Ogrodzieniec