phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Kraków - 1 dzień - Z wizytą u wawelskiego smoka

1 dni
od 100

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

PROGRAM

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do KRAKOWA. Spacer po Rynku Starego Miasta. W programie: Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza. Każdego dnia w południe cała Polska słyszy transmitowany na żywo hejnał z 81-metrowej wieży Hejnalicy kościoła Mariackiego. Nad Krakowem dźwięki trąbki rozlegają się co godzinę.

Po obiedzie spacer na Wzgórze Wawelskie: zwiedzanie Katedry z Grobami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta, Krypty Wieszczów i Muzeum Katedralnego. Podejście do smoka wawelskiego ziejącego ogniem.

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 100 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Wyżywienie: 1 obiad

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PLN

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
 - dodatkowych ubezpieczeń

  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 

  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.