phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Złoty Stok i jego legendy, szukanie skarbu w Nysie

1 dni
od 110

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

POLECAMY DLA MŁODSZYCH DZIECI.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do ZŁOTEGO STOKU. Zwiedzanie kopalni złota z przewodnikiem. Zwiedzanie ekspozycji w sztolni Gertruda, zabawnej kolekcji BHP i sztolni Czarnej. Do sztolni Czarnej z podziemną rzeczką i iluminowanym 8-metrowym wodospadem schodzi się po stalowych schodach aż osiem pięter w dół. Zwiedzanie obejmuje także wystawę minerałów i pokaz bicia monet.

Po obiedzier wizyta w NYSIE. Program Poszukiwanie Skarbu: wycieczka skierowana do dzieci, które podczas poszukiwania ukrytego skarbu zwiedzają miasto.

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 110 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Wyżywienie: 1 obiad

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania.  

Fot. Kopalnia Złota