phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Papieskie Wadowice i centrum rozrywki Energylandia

1 dni
od 160

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Oferta dla dużych i małych
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do WADOWIC. Wycieczka wspomnień ciuchcią wadowicką „Z życia Karola Wojtyły”, która mija 13 najważniejszych miejsc/obiektów związanych z życiem Karola Wojtyły.

Po obiedzie przejazd do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze - to gwarancja najlepszej zabawy! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się kilka stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Właśnie to sprawia, że Energylandia to miejsce idealne na wspólną rozrywkę!

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 160 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Wyżywienie: 1 obiad

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.