phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Jura Krakowsko - Częstochowska. Poszukaj śladów rycerzy w Grocie Łokietka.

2 dni
od 260

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przejazd na zwiedzanie zachowanych fragmentów muru zamku w Bobolicach, głównej atrakcji turystycznej regionu. Przejazd do Ogrodzieńca – zwiedzanie z przewodnikiem „najpiękniejszych ruin w Polsce”. Wizyta w Parku  Doświadczeń Fizycznych.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Przejazd na zwiedzanie zamku w Pieskowej Skale. Przejazd do Ojcowa - piesza wędrówka do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości. Spacer do Groty Łokietka, która służyła według tradycji za schronienie księciu, późniejszemu królowi Polski, Władysławowi Łokietkowi w czasie walk o tron krakowski. Korytarze i komory jaskini posiadają długość 240 m.

Obiad. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 260 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.

Fot. Zamek Ogrodzieniec.