phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Karkonosze. Duża wyprawa na Śnieżkę oraz Śnieżka w miniaturze

2 dni
od 280

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przejazd do Kowar. W programie Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Można tu zobaczyć wiele dolnośląskich pałaców, m.in. Pałac w Mysłakowicach, Miłkowie, Zamek Czocha, dom Gerharta Hauptmanna z Jagniątkowa a także makietę części Karkonoszy ze Śnieżką i znajdującymi się na niej charakterystycznymi budynkami. Przejazd do Karpacza, spacer po mieście oraz wizyta w Muzeum Zabawek.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Zwiedzanie Karpacza: ewangelicko-augsburski kościółek Wang, wzniesiony w XIII w. w południowej Norwegii, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę i wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.) z wierzchołka której roztaczają się przepiękne widoki. Zjazd wyciągiem.

Obiad. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 280 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.