phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


ZOO Safari Borysew - Łódź.Twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata

2 dni
od 280

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przejazd na wizytę w ZOO Safari Borysew. Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata. Wyjątkowa aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury, to powody dla których Ogród Zoologiczny w Borysewie stanowi jedną z największych atrakcji w Polsce. Na 25 hektarach tej niezwykłej Sawanny nad Nerem wśród ponad 500 zwierząt egzotycznych reprezentujących 90 gatunków z 5 kontynentów.

Po zwiedzaniu przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Przejazd do Łodzi. Pobyt w centrum EC1, gdzie ulokowano największe w Polsce Centrum Nauki i Techniki. Na prawie 8,5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej w EC1 - Zachód stanęły trzy ścieżki edukacyjne: pierwsza dotyczy przetwarzania energii, druga rozwoju wiedzy i cywilizacji, a trzecia pozwala zgłębić tajemnice mikro - i makroświata.

Po obiedzie spacer po słynnej ulicy Piotrowskiej będącej jednym z najdłuższych deptaków w Europie, przy której umiejscowione są liczne perełki architektoniczne.

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 280 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.

Fot. EC 1 Łódź, ZOO Borysew