phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Kotlina Kłodzka. Aktywny wypoczynek w malowniczym otoczeniu

3 dni
od 480

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Kopalni Złota z przewodnikiem. Zwiedzanie ekspozycji w sztolni Gertruda, zabawnej kolekcji BHP i sztolni Czarnej. Do sztolni Czarnej z podziemną rzeczką i iluminowanym 8- metrowym wodospadem schodzi się po stalowych schodach aż osiem pięter w dół.

Przejazd do Polanicy Zdroju. Spacer po centrum miasta i Parku Zdrojowym.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu wejście na Szczeliniec (919 m. n.p.m.) – najwyższy szczyt Gór Stołowych, to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Płaski jak stół wierzchołek jest pokryty skalnym labiryntem, który stanowi rezerwat przyrody.

Przejazd do Kudowy Zdroju. W Parku Zdrojowym  wznosi się budynek Pijalni Wód Mineralnych. Jest to najładniejsza i największa pijalnia na Dolnym Śląsku. Wizyta w Aqua Parku w Kudowie Zdroju.

Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Przejazd do Kłodzka. Przejście do Twierdzy Kłodzkiej, w której zapoznamy się z XVIII - wieczną wojskową architekturą obronną oraz zwiedzimy niesamowite podziemia tzw. chodniki minerskie.

Przejazd do Barda Śląskiego. Uczestnictwo w raftingu (spływ pontonami) na malowniczym przełomie Nysy Kłodzkiej.

Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 480 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.