phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Beskid Śląski - szaleństwo na torze saneczkowym na stokach Czantorii

1 dni
od 110

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do USTRONIA - wjazd kolejką na Czantorię. Podróż na górę dwuosobowym "krzesełkiem" trwa kilkanaście minut i kończy się na Polanie Stokłosicy. Polana ta jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, gdyż roztacza się z niej malownicza panorama. Na szczyt Wielkiej Czantorii (995 m n. p. m.) prowadzi z polany czerwony szlak. Pokonanie tej niezbyt trudnej trasy zajmuje około 30 minut. Powrót na polanę. Zjazd torem saneczkowym.

Po obiedzie przejazd do WISŁY, spacer po mieście, skocznia narciarska słynna Malinka im. Adama Małysza, Galeria „Sportowe Trofea Adama Małysza”.

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 110 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Wyżywienie: 1 obiad

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. 

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.

Fot. Kolej Linowa Czantoria