phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Magiczny Kraków i Wieliczka

3 dni
od 480

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Wsłuchaj się w hejnał z Wieży Mariackiej, zobacz jak wawelski smok zieje ogniem, zwiedzaj aktywnie Kazimierz – GRA MIEJSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd na wizytę w Ogrodzie Doświadczeń, pierwszym sensorycznym parku edukacyjnym w Polsce z mnóstwem urządzeń edukacyjnych z zakresu optyki, akustyki i mechaniki.

Przejazd na Zwiedzanie Kopalni Soli „Wieliczka”, jednej z najstarszych polskich kopalni soli. To miejsce niezwykłe – ukryte przed światem, pełne tajemnic i legend. Miejsce, w którym dzieje Ziemi nieustannie splatają się z historią człowieka. To także bezcenny zabytek przyrody i techniki, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu przejazd do Krakowa.

Spacer po Rynku Starego Miasta: szlak turystyczny po podziemiach Rynku Głównego, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, Zamek Królewski na Wawelu – zwiedzanie Katedry z Grobami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta, Krypty Wieszczów i Muzeum Katedralnego. Podejście do smoka wawelskiego ziejącego ogniem.

Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Przejazd na Kopiec Kościuszki usypany dla wielkiego patrioty przez wdzięcznych Polaków. Podziwianie panoramy miasta i zwiedzanie wystawy kościuszkowskiej, podziemi twierdzy oraz wystawy figur woskowych sławnych Polaków.

Przejazd na krakowski Kazimierz – dzielnicę żydowską. Gra miejska "Kazimierz od podszewki”.

Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 480 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.

Fot. Kopalnia Soli Wieliczka