phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Zakopane. Smak oscypka, spotkanie z prawdziwym góralem

3 dni
od 390

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

SZCZEGÓLNIE POLECAMY

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 dzień Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do Zakopanego - spacer po jednym z najbardziej znanych deptaków w Polsce - zakopiańskich Krupówkach. To tu, wśród licznych barów, pubów, zajazdów, restauracji i sklepów spotykają się goście z całego świata. Wśród zabudowy otaczającej ulicę można odnaleźć niezwykłą różnorodność stylów architektury.

Przejazd na zakwaterowanie i obiadokolację.

Spacer do Izby Regionalnej i spotkanie z prawdziwym góralem, który w znakomity sposób przybliży tajniki kultury i folkloru góralskiego.

Powrót na nocleg

2 dzień

Po śniadaniu bardzo przyjemna i łatwa wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim Doliną Kościeliską.  

Spacer można połączyć ze zwiedzaniem jaskiń, niesamowitego Wąwozu Kraków oraz wycieczką nad Smreczyński Staw. W Schronisku na Hali Ornak można zjeść ciepły posiłek i odpocząć. Dolina Kościeliska jest jedną z najpiękniejszych w Tatrach. 

Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Przejazd pod Wielką Krokiew - najsłynniejszą polską skocznię narciarską. Przejazd do centrum Zakopanego. Wjazd kolejką na Gubałówkę, spacer i podziwianie niezapomnianych widoków. Można tutaj zobaczyć praktycznie całą panoramę Tatr Polskich i części Słowackich oraz pasma Babiogórskiego. Pożegnalny spacer po Krupówkach, ostatnie zakupy pamiątek.

Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 390 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. Niewykorzystane bony tracą ważność we wrześniu 2022 roku.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.