phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Energylandia - Rodzinny Park Rozrywki

1 dni
od 79

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Ramowy program wycieczki

Wyjazd w godzinach rannych (godzina i miejsce zbiórki do ustalenia). Przejazd do miejscowości Zator i pobyt w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA. Park Rozrywki przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Kompleks zajmuje obszar 26 hektarów i na jego terenie znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio - wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia. Podczas pobytu w cenie biletu można korzystać ze wszystkich urządzeń i atrakcji bez limitu. Park czynny jest od godziny 10.00-18.00. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych 

Wycieczka autokarowa - grupa 44 uczniów + 3 opiekunów + 1 kierownik - cena od 79 zł/os.

Wycieczka klasowa - grupa 20-24 uczniów + 2 opiekunów + 1 kierownik - cena od 109 zł/os.

Świadczenia zawarte w cenie:

- transport: autokar lub mikrobus turystyczny

- ubezpieczenie NNW w firmie Signal Iduna S.A. 

opieka pilota biura

- podatek VAT marża

- rezerwacja biletów wstępu

 

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii. Orientacyjny koszt wstępu: uczniowie klas 1-6 cena 59 zł/os., uczniowie klas 7-8 cena 69 zł/os., licealiści i studenci cena 99 zł/os.

    W parku istnieje możliwość zamówienia posiłku dla grupy od 15 osób (cena od 25 zł/os. w zależności od menu). W menu parku dostępne są także, na specjalne życzenie, dania bezglutenowe oraz wegetariańskie.

  • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.
  • Obowiązkowa składka na TFG - 2 PLN i na TFP – 2 PLN.

    Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN.

  • Możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO. Na życzenie klienta biuro może doliczyć dodatkowe świadczenia nie ujęte w podstawowej cenie wycieczki takie jak: bilet wstępu do parku oraz posiłki.