phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Warszawa - 2 dni. Raj dla ludzi ciekawych świata

2 dni
od 400

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień
Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Warszawy pod Pałac Kultury i Nauki – jeden z najwyższych i jednocześnie najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie. Widać go z niemal każdego miejsca w stolicy. Przejazd pod Plac Zamkowy, zwiedzanie Zamku KrólewskiegoSpacer po mieście: katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta i Syrenka, mury obronne i Barbakan, Nowe Miasto, Pomnik Powstańców Warszawy, Sąd Najwyższy, pomnik Małego Powstańca, Kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień 
Po śniadaniu wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Królestwo eksperymentów, raj dla ciekawych świata i świetna zabawa dla każdego. Przejście Bulwarami Wiślanymi pod Stadion Narodowy. Następnie przejazd na spacer po Muzeum Łazienkach Królewskich. W centrum parku Łazienkowskiego wznosi się na wysepce wczesnoklasycystyczny pałacyk, zaprojektowany dla króla Stasia przez Dominika Merliniego. Ze względu na swe położenie budowla zwana jest pałacem Na Wodzie. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 400 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy. 

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

TRANSPORTU. Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji

- dodatkowych ubezpieczeń

Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od terminu, ilości osób, wieku uczniów, miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus).

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. 

Oferta została opracowana na podstawie zebranych informacji i stanu prawnego aktualnych w dniu jej udostępnienia.