phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Warszawa - 2 dni. Raj dla ludzi ciekawych świata

2 dni
od 400

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

PROGRAM

1 dzień Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Warszawy pod Pałac Kultury i Nauki – jeden z najwyższych i jednocześnie najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie. Widać go z niemal każdego miejsca w stolicy. Przejazd pod Plac Zamkowy, zwiedzanie Zamku KrólewskiegoSpacer po mieście: katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta i Syrenka, mury obronne i Barbakan, Nowe Miasto, Pomnik Powstańców Warszawy, Sąd Najwyższy, pomnik Małego Powstańca, Kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień Po śniadaniu wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Królestwo eksperymentów, raj dla ciekawych świata i świetna zabawa dla każdego. Przejście Bulwarami Wiślanymi pod Stadion Narodowy. Następnie przejazd na spacer po Muzeum Łazienkach Królewskich. W centrum parku Łazienkowskiego wznosi się na wysepce wczesnoklasycystyczny pałacyk, zaprojektowany dla króla Stasia przez Dominika Merliniego. Ze względu na swe położenie budowla zwana jest pałacem Na Wodzie. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 400 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PLN.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

 

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.

- obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 PLN

- dodatkowych ubezpieczeń

  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 

  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.