phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Kotlina Kłodzka - 2 dni. Nie daj się zmylić Błędnym Skałom

2 dni
od 380

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Kłodzka. W programie Twierdza Kłodzka, najcenniejsze dzieło nowożytnej architektury obronnej w Polsce,  zachęca do odwiedzenia swoją tajemniczością i ogromem. Zobaczyć tu można ogromne bastiony i komnaty oraz wraz z przewodnikiem przejść podziemnym chodnikiem minerskim. Z tarasu widokowego rozciąga się wspaniały widok na Kłodzko i całą Kotlinę. Przejazd do uzdrowiska w Kudowie Zdroju. Spacer po wspaniałym Parku Zdrojowym z możliwością skosztowania wód leczniczych. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd w Góry Stołowe – spacer skalnymi labiryntami Błędne Skały, wyrzeźbionymi w piaskowcach ciosowych przez wodę i wiatry. Wiele skał zostało tu nazwanych np. "Skalne Siodło", "Kurza Stopka", "Labirynt", "Tunel" czy "Wielka Sala". Z punktu widokowego z platformą o nazwie "Skalne Czasze" podziwiać można najwyższy szczyt Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki oraz Mały, a także widok na czeską stronę. W Błędnych Skałach kręcono film "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian". Obiad. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 380 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy. 

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

TRANSPORTU. Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji

- dodatkowych ubezpieczeń

Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od terminu, ilości osób, wieku uczniów, miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus).

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. 

Oferta została opracowana na podstawie zebranych informacji i stanu prawnego aktualnych w dniu jej udostępnienia.