phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Kotlina Kłodzka. Nie daj się zmylić Błędnym Skałom

2 dni
od 260

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przejazd do Kłodzka. W programie Twierdza Kłodzka, najcenniejsze dzieło nowożytnej architektury obronnej w Polsce,  zachęca do odwiedzenia swoją tajemniczością i ogromem. Zobaczyć tu można ogromne bastiony i komnaty oraz wraz z przewodnikiem przejść podziemnym chodnikiem minerskim. Z tarasu widokowego rozciąga się wspaniały widok na Kłodzko i całą Kotlinę. Przejazd do uzdrowiska w Kudowie Zdroju. Spacer po wspaniałym Parku Zdrojowym z możliwością skosztowania wód leczniczych.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Wyjazd w Góry Stołowe – spacer skalnymi labiryntami Błędne Skały, wyrzeźbionymi w piaskowcach ciosowych przez wodę i wiatry. Wiele skał zostało tu nazwanych np. "Skalne Siodło", "Kurza Stopka", "Labirynt", "Tunel" czy "Wielka Sala". Z punktu widokowego z platformą o nazwie "Skalne Czasze" podziwiać można najwyższy szczyt Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki oraz Mały, a także widok na czeską stronę. W Błędnych Skałach kręcono film "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian".

Obiad. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 260 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 1 nocleg

Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad, 1 obiadokolacja

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. 

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.