phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Zielone szkoły, Wycieczki szkolne Polska


Kazimierz Dolny - Sandomierz - 3 dni. Zjedz kazimierskiego koguta i sprawdź oceny Bolesława Prusa

3 dni
od 580

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

dzień
Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do BARANOWA SANDOMIERSKIEGO – perły renesansowej architektury. Spacer po ogrodach zamkowych i wejście na piękny dziedziniec. Przejazd do SANDOMIERZA, pełnego niezwykłych miejsc, opisanych już w Kronice Galla Anonima, rozsławionego ostatnio za sprawą serialu telewizyjnego i śmigającego na rowerze detektywa w sutannie. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień
Po śniadaniu przejazd do KOZŁÓWKI - zwiedzanie Muzeum Zamoyskich, późnobarokowej rezydencji magnackiej, dawnej siedziby arystokratycznych rodów Bielińskich i Zamoyskich. Przejazd do LUBLINA pełnego wspaniałych zabytków: Zamek Lubelski, brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, brama Krakowska, Nowy Ratusz, spacer deptakiem na Plac Litewski. Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do NAŁĘCZOWA - znanego uzdrowiska z wodami mineralnymi i źródłami borowinowymi: XVIII-wieczny pałac Małachowskich, mieszczący Muzeum poświęcone B. Prusowi, Park Zdrojowy, Stare Łazienki, ul. Lipowa z zabytkowymi willami, m. in. dom gotycki, grecki, "Chatka" S. Żeromskiego, Palmiarnia. Przejazd do KAZIMIERZA DOLNEGO, niezwykle uroczego miasteczka, otoczonego lessowymi wzgórzami: Rynek z renesansowymi kamienicami, kościół farny, Góra Trzech Krzyży - punkt widokowy na miasteczko i dolinę Wisły, ruiny zamku, baszta, bulwar nadwiślański. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 580 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy. 

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

TRANSPORTU. Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji

- dodatkowych ubezpieczeń

Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od terminu, ilości osób, wieku uczniów, miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus).

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. 

Oferta została opracowana na podstawie zebranych informacji i stanu prawnego aktualnych w dniu jej udostępnienia.