phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Kazimierz Dolny - Sandomierz.

3 dni
od 430

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

 Zjedz koguta ze słynnej kazimierzowskiej piekarni i sprawdź oceny Bolesława Prusa

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przyjazd do BARANOWA SANDOMIERSKIEGO – perły renesansowej architektury. Spacer po ogrodach zamkowych i wejście na piękny dziedziniec.

Przejazd do SANDOMIERZA, pełnego niezwykłych miejsc, opisanych już w Kronice Galla Anonima, rozsławionego ostatnio za sprawą serialu telewizyjnego i śmigającego na rowerze detektywa w sutannie.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu przejazd do KOZŁÓWKI - zwiedzanie Muzeum Zamoyskich, późnobarokowej rezydencji magnackiej, dawnej siedziby arystokratycznych rodów Bielińskich i Zamoyskich.

Przejazd do LUBLINA pełnego wspaniałych zabytków: Zamek Lubelski, brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, brama Krakowska, Nowy Ratusz, spacer deptakiem na Plac Litewski.

Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Przejazd do NAŁĘCZOWA - znanego uzdrowiska z wodami mineralnymi i źródłami borowinowymi: XVIII-wieczny pałac Małachowskich, mieszczący Muzeum poświęcone B. Prusowi, Park Zdrojowy, Stare Łazienki, ul. Lipowa z zabytkowymi willami, m. in. dom gotycki, grecki, "Chatka" S. Żeromskiego, Palmiarnia.

Przejazd do KAZIMIERZA DOLNEGO, niezwykle uroczego miasteczka, otoczonego lessowymi wzgórzami: Rynek z renesansowymi kamienicami, kościół farny, Góra Trzech Krzyży - punkt widokowy na miasteczko i dolinę Wisły, ruiny zamku, baszta, bulwar nadwiślański.

Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 430 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. 

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.