phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Pieniny. Pomyszkuj w zakamarkach zamku w Czorsztynie i posłuchaj opowieści flisaków.

3 dni
od 470

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych.

Przejazd w kierunku Pienin. Po drodze Kościół w Dębnie Podhalańskim - zabytek kultury, obiekt UNESCO, zaliczony do zabytków klasy "0".

Przejazd na zwiedzanie ruin Zamku w Czorsztynie ze wspaniałym widokiem z góry na okolicę i zalew.

Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień

Po śniadaniu piesza wędrówka po Pienińskim Parku Narodowym: wejście na Sokolicę, która oferuje niezapomniane wrażenia - skalne ściany o wysokości 300 m opadają ku wijącej się w dole wstędze Dunajca, na której tratwy wyglądają z góry jak pudełka zapałek. Na szczycie rośnie charakterystyczna, poskręcana karłowata sosna.

Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie.

Zwiedzanie Zamku Dunajec w Niedzicy, znanego z takich filmów jak: "Zemsta", "Janosik" oraz "Wakacje z duchami". Z zamkowego tarasu można podziwiać przepiękne widoki - zaporę, zalew, ruiny w Czorsztynie.

Po obiedzie spływ przełomem Dunajca - największa atrakcja turystyczna Pienin: opowieści flisaków o mijanych szczytach, ciekawych miejscach oraz lokalnych legendach.

Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA OD 470 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 
  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony. 

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.

Fot. M. Szajowski/PPN