phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne, Zielone szkoły Hiszpania


Przygoda z językiem hiszpańskim - Ruta Indiana – Tapas - Flamenco - Świat Ogrodów Gaudiego

7 dni
od 1600

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Program ramowy wyjazdu:

1 dzień Wyjazd z Polski (godzina i miejsce od ustalenia). Bezpośredni przejazd do Hiszpanii.

2 dzień Przyjazd na Wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu 4* w Lloret de Mar, obiad, spacer po okolicy, odpoczynek na plaży, kolacja, nocleg.  

3 dzień Śniadanie. Przejazd do BARCELONY, zwiedzanie z przewodnikiem w języku polskim np. Sagrada Familia, Casa Mila i Park Guell – niezwykły Świat Ogrodów Gaudiego, zwiedzanie Starego Miasta z dzielnicą gotycką, gdzie znajduje się Katedra Św. Eulalii, Casa de l`Ardiaca, Ratusz Miejski Casa de la Ciutat, Pałac Królewski, Gotycka Kaplica Św. Agaty. Powrót do hotelu, obiad, zajęcia popołudniowe, kolacja, nocleg.

4 dzień Śniadanie. Wizyta w szkole hiszpańskiej – Przygoda z Językiem Hiszpańskim. Powrót do hotelu na obiad. Wycieczka z przewodnikiem w języku hiszpańskim: Ruta Indiana po Lloret de Mar, kolacja, nocleg.

5 dzień Śniadanie. Przejazd do średniowiecznego miasteczka Tossa de Mar, pełnego skalistych raf, jaskiń i urwisk ze śródziemnomorską roślinnością. Stare miasto Tossy, położone na skalistym półwyspie, jest otoczone murami z XII w. Ponad ruinami gotyckiego kościoła i zamku roztacza się piękny widok. Spacer z przewodnikiem w języku polskim wśród wąskich zaułków, gdzie poczujemy Smaki Hiszpanii: Tapas, odpoczynek na plaży lub przylegającej do niej spacerowej promenadzie, pełnej stylowych knajpek dopełni wrażeń z katalońskiej prowincji. Powrót do hotelu, kolacja, wyjście na pokaz Flamenco, nocleg.

6 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Bezpośredni przejazd do Polski.  

7 dzień Powrót do Polski.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Cena brutto od 1.600 zł/os. (grupa 44 uczniów + 3 opiekunów + 1 kierownik)

Świadczenia zawarte w cenie:

Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu 4* w Lloret de Mar, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Planowany Hotel Flamingo 4* (lub inny o podobnym standardzie) zlokalizowany w samym sercu tętniącego życiem Lloret de Mar, w pobliżu licznych sklepów, klubów i restauracji. Relaksujący wypoczynek zagwarantuje pobliska plaża oraz basen z tarasem słonecznym.

Wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiady i 4 kolacje.

Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem, DVD.

Ubezpieczenie: NNW i KL Signal Iduna S.A.

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Usługa przewodnika w języku polskim i hiszpańskim podczas realizacji programu. Wizyta w szkole hiszpańskiej. Hiszpańska przekąska w Tossa de Mar: Tapas.

Podatek Vatmarża.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Na ewentualne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów należy zabezpieczyć około 20 EUR/os.
  • Uczestnicy wyjazdu powinni zabrać ze sobą paszport lub dowód osobisty. 

  • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.

  • Obowiązkowa składka na TFG - 10 PLN i na TFP – 10 PLN.

    Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN