phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Zielone szkoły, Wycieczki szkolne Czechy


Złota Praga - 3 dni. Okazja do poznania kultury czeskiej

3 dni
od 690

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

1 dzień
Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd na zwiedzanie Pragi. Spacer do klasztoru Strahowskiego, najstarszego klasztoru norbertańskiego w Czechach, Loreta, Hradczany - olbrzymi kompleks zamkowy, dawna siedziba królów czeskich, Praski Zamek: Stary Pałac Królewski, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka zabudowana szeregiem maleńkich domków. Spacer po zabytkowym Starym Mieście: Most Karola, Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, Kościół św. Mikołaja, Kościół Tyński i Dom pod kamiennym Dzwonem. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

2 dzień 
Po śniadaniu przejazd na dalsze zwiedzanie Pragi: Nowe Miasto – Narodni Muzeum, Plac i Pomnik św. Wacława, Karolinum, Stavovske Divadlo, ulica Na Prikopie, Obecni Dum, Wieża Prochowa, Plac Republiki. Dla chętnych wizyta w Muzeum Miniatur. Rejs po Wełtawie. Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Zwiedzanie starej dzielnicy żydowskiej „Jozefow”. Przejazd na Wyszehrad - spacer po urokliwej, zielonej i spokojnej dzielnicy. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 690 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy. 

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

TRANSPORTU. Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji

- dodatkowych ubezpieczeń

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów 

Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od terminu, ilości osób, wieku uczniów, miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus).

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. 

Na wyjazd należy zabrać ważny paszport lub dowód osobisty.

Oferta została opracowana na podstawie zebranych informacji i stanu prawnego aktualnych w dniu jej udostępnienia.