phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Czechy


Morawski Kras - Wiedeń. Szlakiem zabytków UNESCO

3 dni
od 460

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

PROGRAM

1 dzień 
Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd na zwiedzanie Morawskiego Krasu – zwiedzanie Jaskini Punkevny z przejażdżką łódką i zwiedzaniem dna przepaści Macocha. Przyjazd do Brna. Zwiedzanie miasta: katedra św. Piotra i Pawła, stary ratusz z brneńskim smokiem i kołem, plac Wolności. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

2 dzień 
Po śniadaniu przejazd do Wiednia: Belweder z pięknymi ogrodami, kościół Karola Boromeusza, spacer po centrum: gotycka Katedra św. Szczepana, Hofburg, Muzeum Historii Sztuki, Ulica Graben, Plac św. Szczepana oraz Kärntnerstrasse. Przejazd na jedno z okolicznych wzgórz Lasku Wiedeńskiego - Kahlenberg, w miejsce z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień 
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd na zwiedzanie Pałacu Schonbrunn. Objazd miasta autokarem: Ringstrasse - wspaniały bulwar wiedeński, Parlament, gdzie spotykają się członkowie Austriackiego Zgromadzenia Narodowego, Ratusz - wzorowany na Ratuszu w Brukseli. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 460 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy. 


NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

  • Cena wycieczki nie zawiera TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus, pociąg). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.

  • Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (orientacyjny koszt ok. 50 EUR).
  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania.