phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Wycieczki szkolne Polska


Warszawa - 3 dni. Raj dla ludzi ciekawych świata.

3 dni
od 480

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

PROGRAM

1 dzień
Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Warszawy pod Pałac Kultury i Nauki - jeden z najwyższych i jednocześnie najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie. Widać go z niemal każdego miejsca w stolicy. Przejazd pod Plac Zamkowy, zwiedzanie Zamku KrólewskiegoSpacer po mieście: katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta i Syrenka, mury obronne i Barbakan, Nowe Miasto, Pomnik Powstańców Warszawy, Sąd Najwyższy, pomnik Małego Powstańca, Kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg

2 dzień
Po śniadaniu przejazd do Wilanowa - zwiedzanie cennego kompleksu pałacowo-parkowego. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Królestwo eksperymentów, raj dla ciekawych świata i świetna zabawa dla każdego. Przejście Bulwarami Wiślanymi pod Stadion Narodowy. Powrót na obiadokolację i nocleg. 

3 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Interaktywne muzeum upamiętnia największą akcję zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie podczas II wojny światowej. Przejazd na spacer po Muzeum Łazienkach Królewskich. W centrum parku Łazienkowskiego wznosi się na wysepce wczesnoklasycystyczny pałacyk, zaprojektowany dla króla Stasia przez Dominika Merliniego. Ze względu na swe położenie budowla zwana jest pałacem Na Wodzie. Po obiedzie przejazd na wizytę na Powązkach: aleja zasłużonych, kwatera Szarych Szeregów; pomnik Katastrofy Smoleńskiej. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

CENA dla ucznia od 480 PLN
Grupa 44 uczniów + 3 opiekunów i 1 kierownik gratis
Mniejsze grupy – kalkulacja na zapytanie

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 2 noclegi

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PLN.

Bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji.

Opieka pilota, realizacja programu turystycznego.

 

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA ATRAKCYJNY UPOMINEK.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

TRANSPORTU. Ostateczna cena będzie zróżnicowana w zależności od miejsca wyjazdu oraz wybranego środka transportu (autokar, mikrobus). Koszt transportu zostanie skalkulowany dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Dajemy możliwość wyjazdu uczniów z małych szkół i z miejscowości oddalonych od dużych aglomeracji.

- obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 PLN

- dodatkowych ubezpieczeń

  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach. 

  • Możliwość płatności za wyjazd za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO. Biuro udziela pomocy w formalnościach pomiędzy Rodzicami i ZUS, który rozlicza bony.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji, godzin otwarcia obiektów i zasad zwiedzania. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc może być ograniczony, a ramowy program wycieczki zmodyfikowany.