phone 77 4232833

location_on Almatur-Opole Sp. z o.o.
Ozimska 26/2, 45-058 Opole

Zielone szkoły Polska


Murzasichle - Tatrzańska Akademia Przygody ...

5 dni
od 650

Infolinia 77 4232833 Zadzwoń


Opis

Wyjazd w Tatry zawsze kojarzy się z górskimi wędrówkami, pięknymi widokami oraz góralskim ogniskiem. Nie zabraknie tych atrakcji również podczas pobytu w Murzasichle koło Zakopanego. Dodatkowo zaprosimy Was do zwiedzania Zakopanego, wędrówek po łagodnych stokach Tatr, udziału w grach sportowych, zabawach i dyskotekach.

Propozycja programu – decyzja, z których atrakcji grupa skorzysta należy do nauczyciela organizującego wyjazd, cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług przewodnickich, pobytu w parku wodnym, zajęć paintballowych itp.:

- wycieczka autokarowa do Zakopanego, np. spacer po Krupówkach, zwiedzanie cmentarza i kościoła na Pęksowym Brzyzku (wstęp ok. 3 zł/os.), Muzeum Kornela Makuszyńskiego (wstęp ok. 6 zł/os), podejście pod skocznie narciarskie w tym pod Wielką Krokiew (wspaniała panorama Zakopanego), zwiedzanie kaplicy w Jaszczurówce, jednej z najpiękniejszych w Polsce, wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego (wstęp ok. 2 zł/os.)

- wyjazd kolejką torową na Gubałówkę - spacer grzbietem Gubałówki (2-3 km) - zjazd wyciągiem krzesełkowym na Polanie Szymoszkowej lub z Butorowego Wierchu (kolej linowo - terenowa Gubałówka w obie strony 21 zł/os., łączony Gubałówka - Butorowy Wierch 18 zł/os.)

- zwiedzanie Izby Regionalnej z gawędą góralską (koszt 300 zł/grupę)

- ognisko z pieczeniem kiełbasek - dyskoteki (gratis)

- wjazd kolejką na Kasprowy Wierch (góra - dół 99 zł/os., w górę 79 zł/os.)

- wycieczka piesza z przewodnikiem nad Morskie Oko lub do Doliny Kościeliskiej lub inna trasa (obowiązkowe wynajęcie przewodnika miejscowego - koszt 450 zł/grupę) plus wstęp na teren TPN 3 zł/os.

- wizyta w parku wodnym np. Bukowina Tatrzańska (2,5 godzinny pobyt 35 zł/os.) lub Aqua Parku w Zakopanem (2 godzinny pobyt 30 zł/os.)

- wizyta w Parku Linowym (koszt ok. 50-70 zł/os.)

- zajęcia paintballowe (200 kulek ok. 80 zł/os.)

- wycieczka w Pieniny - spływ przełomem Dunajca 110 zł/os. lub spływ pontonowy (Rafting) 120 zł/os.

- wycieczka na Słowację o Parku Tatralandia (www.tatralandia.com.pl) Aquapark Tatralandia posiada 26 zjeżdżalni różnych kształtów i długości, 10 czynnych przez cały rok basenów termalnych, 4 baseny letnie z podgrzewaną wodą oraz Tatra-Therm-Vital - kompleks saun, wanny parowe, wodne i masujące, strefę relaksującą i kącik dla dzieci. Cena 180 zł/os. Na wyjazd na Słowację uczestnicy powinni posiadać dowód osobisty lub paszport.

Wyjazd pierwszego dnia zielonej szkoły w godzinach rannych, powrót ostatniego dnia w godzinach wieczornych.

Kolejność poszczególnych punktów programu będzie ustalona w zależności od wybranego programu i dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Zielona szkoła autokarowa - grupa 44 uczniów + 3 opiekunów + 1 kierownik - cena od 650 zł/os.

Zielona szkoła klasowa - grupa 20-24 uczniów + 2 opiekunów + 1 kierownik - cena od 850 zł/os.

Świadczenia zawarte w cenie:

- transport: autokar lub mikrobus turystyczny

- zakwaterowanie: 4 noclegi w ośrodku turystycznym. Planowana Willa „Tatry” położona w przepięknej miejscowości Murzasichle obok Zakopanego. Lokalizacja obiektu sprzyja wypoczynkowi w ciszy i spokoju oraz planowaniu atrakcyjnych wycieczek po okolicy. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: świetlica, sala telewizyjna, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i miejsce na ognisko, bezprzewodowy dostęp do internetu. Teren ogrodzony i monitorowany

- wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiady i 4 kolacje                        

- ubezpieczenie NNW w firmie Signal Iduna S.A. 

opieka pilota biura

- podatek VAT marża

- rezerwacja biletów wstępu

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE!

  • Podane ceny wyjazdu nie zawierają opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i usługi przewodników. Orientacyjne kwoty podane są przy poszczególnych atrakcjach.

  • Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z województwa opolskiego. Dla grup spoza województwa doliczamy dopłatę za transport.

  • Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.

  • Płatność za wyjazd w dogodnych ratach.

  • Obowiązkowa składka na TFG - 2 PLN i na TFP – 2 PLN.

    Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN.

  • Możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO. Na życzenie klienta biuro może doliczyć dodatkowe świadczenia nie ujęte w podstawowej cenie wycieczki takie jak: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazd kolejką, basen, zajęcia specjalistyczne, park rozrywki, dodatkowe posiłki oraz usługi miejscowych przewodników.

  • Na życzenie szkoły możliwy jest przyjazd przedstawiciela biura (pilota) na spotkanie organizacyjne z Rodzicami, Organizatorami lub Uczestnikami.


Przykładowe cele edukacyjne zielonej szkoły w Murzasichle:


1. Zaznajomienie uczniów z najważniejszymi obiektami i zabytkami regionu podhalańskiego.
2. Uświadomienie roli człowieka w działaniach na rzecz ochrony środowiska.
3. Przekonanie o potrzebie tworzenia rezerwatów, parków krajobrazowych, parków narodowych, ochronie gatunkowej roślin i zwierząt.
4. Posługiwanie się mapą turystyczną, planem i skalą, orientacja w terenie.
5. Doskonalenie umiejętności życia społecznego i budowanie relacji z drugim człowiekiem.